O nas

Marka AL-TECH powstała w 2003 roku w Mnikowie koło Krakowa. Założyciele firmy to ludzie związani z branżą stolarki otworowej od początku lat 90–tych, i pracujący w niej do dnia dzisiejszego.

Produkcja

Specjalizujemy się w produkcji stolarki aluminiowej w tym stolarki otworowej i konstrukcji aluminiowych. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia nowoczesny park maszynowy i doświadczenie.

Jakość

Jakość naszych produktów została doceniona już na całym świecie. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania i doświadczenie, aby dostarczyć Państwu niezawodne produkty na lata.

Dystrybucja

Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca m.in.: Polskę, Austrię, Belgię, Czechy, Francję, Holandię, Niemcy, Słowację, Szwajcarię, Szwecję i Włochy

AL-TECH – gwarancja jakości

Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty sprostają najbardziej wymagającym realizacjom. Potwierdza to wieloletni staż na rynku stolarki aluminiowej oraz setki zrealizowanych inwestycji. Ponad to nasze produkty objęte są pięcioletnią gwarancją. 

Stale poszerzany asortyment wyrobów połączony z dobrą organizacją i wszechstronnym przygotowaniem pozwala podejmować najtrudniejsze wyzwania konstrukcyjne.

AL-TECH współpracuje z renomowanymi producentami systemów aluminiowych (Aluprof, Aliplast, Schüco) oraz szkła budowlanego Press-Glass, by zapewnić największy wybór i sprostać wymaganiom każdego Klienta.
Praktyka zdobyta przez te lata pozwoliła na zrealizowanie szeregu inwestycji począwszy od domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, marketów, szkół i uczelni aż po hotele, apartamentowce i zakłady produkcyjne.

Produkcja wszystkich okien, drzwi i konstrukcji aluminiowych firmowanych przez AL-TECH to:

  • Wykorzystanie wyłącznie materiałów najwyższej jakości.
  • Naszymi dostawcami i kooperantami są m.in.: Aluprof, Aliplast,  Schüco, TS System, Siegenia, Sobinco, Winkhaus, Fuhr, Fapim, Dindecor, Press-Glas,  
  • Nowoczesne linie technologiczne – m.in.: Urban, Emmegi oraz Rotox Gmb