O nas

Firma AL-TECH Sp. z o.o. powstała w 2003 roku w Mnikowie koło Krakowa. Założyciele firmy to ludzie związani z branżą stolarki otworowej od początku lat 90–tych, i pracujący w niej do dnia dzisiejszego.

 

Produkcja

Firma AL-TECH specjalizuje się w produkcji stolarki aluminiowej. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia nowoczesny park maszynowy oraz zespół doświadczonych technologów i konstruktorów o wysokich kwalifikacjach.

Jakość

AL-TECH współpracuje z renomowanymi producentami systemów aluminiowych (Aluprof, Aliplast, Schueco) oraz szkła budowlanego (Press-Glass, AGC, Pilkington), by zapewnić największy wybór i sprostać wymaganiom każdego Klienta.

Dystrybucja

Kompleksowa obsługa klienta
Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca m.in.: Polskę, Austrię, Belgię, Czechy, Francję, Holandię, Niemcy, Słowację, Szwajcarię, Szwecję i WłochyAL-TECH – gwarancja jakości

Praktyka zdobyta przez lata pozwoliła na zrealizowanie szeregu inwestycji począwszy od domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, marketów, szkół i uczelni aż po hotele, apartamentowce i zakłady produkcyjne

  • Innowacyjne rozwiązania do budynków energooszczędnych i pasywnych
  • Kompleksowa obsługa klienta
  • Profesjonalny montaż
  • Pięcioletnia gwarancja
  • Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca m.in.: Polskę, Austrię, Belgię, Czechy, Francję, Holandię, Niemcy, Słowację, Szwajcarię, Szwecję i Włochy

Stale poszerzany asortyment wyrobów połączony z dobrą organizacją i wszechstronnym przygotowaniem pozwala podejmować najtrudniejsze wyzwania konstrukcyjne.

AL-TECH współpracuje z renomowanymi producentami systemów aluminiowych (Aluprof, Aliplast, Schueco) oraz szkła budowlanego (Press-Glass, AGC, Pilkington), by zapewnić największy wybór i sprostać wymaganiom każdego Klienta.
Praktyka zdobyta przez te lata pozwoliła na zrealizowanie szeregu inwestycji począwszy od domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, marketów, szkół i uczelni aż po hotele, apartamentowce i zakłady produkcyjne.

Produkcja wszystkich okien, drzwi i konstrukcji aluminiowych firmowanych przez AL-TECH to:

  • Wykorzystanie wyłącznie materiałów najwyższej jakości.
  • Naszymi dostawcami i kooperantami są m.in.: Aluprof, Aliplast, Reynaers, Schüco, TS System, Roto, Press-Glas, Feyco
  • Nowoczesne linie technologiczne – m.in.: Urban, Emmegi oraz Rotox GmbH